REGULAMIN
MENU / REGULAMIN
ZAPYTAJ

I. Strony transakcji

1. Nabywcą w sklepie internetowym może być prawna lub osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat.

2.Właścicielem sklepu wwww.spahome.pl jest firma Blanc ul. Winiarskiego 43 61-408 Poznań

 

II. Oferta sklepu

1. Wszystkie towary znajdujące się na naszej stronie www.spahome.pl posiadają cenę wyrażoną w polskich złotych wraz z podatkiem VAT.

2. Wszystkie proponowane przez nas produkty są fabrycznie zapakowane, posiadają wszystkie wymagane atesty i są legalnie wprowadzone do obrotu w Polsce, chyba że opis przedmiotu wyraźnie stwierdza odstępstwo od tych zasad.

3. Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 10 dni roboczych

4. Niektóre z oferowanych przez nasz sklep produkty  sa czasowo nie dostępne, lub są produktami pod indywidualne zamówienie .W tym przypadku termin realizacji może się wydłużyć , dlatego w przypadku ich zamówienia zostaną Państwo o tym poinformowani przez naszych przedstawicieli.

 

III. Składanie zamówień

1. Zamówienie może być złożone za pomocą specjalnego formularza umieszczonego na naszej stronie internetowej, bądź, w szczególnych przypadkach, droga elektroniczną salon@blanc-lazienki.com.pl

2. W ciągu 2 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia skontaktuje się z Państwem drogą telefoniczną lub elektroniczna nasz przedstawiciel, aby potwierdzić zamówienie i uzgodnić szczegóły transakcji.

3. W przypadku, gdy nie można skontaktować się z klientem w celu potwierdzenia zamówienia (np. błędnie podany numer telefonu bądź adres), zamówienie zostanie anulowane w terminie 5 dni roboczych.

4. Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest jednocześnie wyrażeniem zgody na wystawianie faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.

6. Na poczet realizacji zamówienia Nabywca zobowiązuję sie wpłacić zaliczkę w wyskosci 30% wartości złożonego zamównia.

W przypadku towarów mało popularnych zamówienie może być zrealizowane dopiero po wpłacie zaliczki w wysokości 50% lub 100% wartości towaru. Każdorazowo taka konieczność zostanie Nabywcy przedstawiona w potwierdzeniu zamówienia.

Z chwilą potwierdzenia przez pracownika sklepu internetowego przyjęcia zamówienia, dochodzi do zawarcia pomiędzy sklepem www.spahomne.pl, a Nabywcą umowy sprzedaży towaru.

 

IV. Formy płatności

1. Należność można uregulować korzystając z poniższych form:

a. rozliczenie gotówkowe - płatność przy odbiorze towaru w Salonie łazienkowym Cww przy ul.Głogowskiej 425 w Poznaniu.

b. Przelw bankowy na wskazane konto /przedpłata po wcześniejszym ustalniu ze sprzedjącym

Pozostała kwota należności powinna być uregulowana do dnia dostawy .Towar zostanie wysłany do Nabywcy w dniu wpłynięcia płatności na konto.

 

V. Gwarancja

1. Każdy oferowany przez nas produkt jest objęty gwarancją producenta. W przypadku stwierdzenia wad lub niezgodności pomiędzy otrzymanym a zamówionym towarem, należy skontaktować się ze www.spahome.pl.

Produkty obejmuje 2 lenia gwarancja chyba, że producent ustali inaczej.

2. Z chwilą zapłaty oraz pokwitowania odbioru przesyłki wszelkie prawa własności do niej przechodzą na Klienta. Dotyczy to również ryzyka związanego z posiadaniem i użytkowaniem towaru, a szczególnie ryzyka utraty lub uszkodzenia.

 

VI. Dostawy, transport

1.Transport na terenie Poznania i okolic do 15 km - Gratis

2. Kurier – na terenie całego kraju

3.Transport za granicę -TAK

Koszt dostawy.

Koszt transportu ustalany jest indywidualnie w zależności od wielkości i wagi zakupionego towaru ,a także od wartości zamówienia.W przypadku większych zamówień koszt dostawy może pokryć sprzedający.  

3. Koszty dostawy nie obejmują wniesienia towaru do mieszkania/domu.

 

VII Postanowienia końcowe

1. Ewentualne różnice w kolorystyce produktu, wynikające z ustawień monitora lub przeglądarki internetowej, nie mogą być podstawą reklamacji.

`2. Zakup w sklepie internetowym www.spahome.pl    oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Zapraszamy !